E-Commerce

      Ponúkaný softvér je koncipovaný komplexne, jednotne a kompaktne jednak pre potreby B2C (bussines to customer), obchod orientovaný na konečného spotrebiteľa, ako aj B2B (bussines to bussines), obchod orientovaný na modelovanie obchodných vzťahov medzi obchodnými partnermi a ich distribútormi.


      V súčasnej dobe, keď Internet stále viac a viac napreduje, či už v oblasti poskytovania informácii, alebo spôsobu komunikácie, je načase koncepčnejšie rozmýšľať, ako si zorganizovať svoje vlastné internetové prostredie. Je výhodné využiť ho nielen na prezentáciu o firme a svojich produktoch, ale koncipovať ho viacúčelovo tak, aby bolo možné vytvorené prostredie využívať na prezentáciu pre komplexnú komunikáciu s Vašimi odberateľmi a zároveň aby slúžilo na zlepšenie infraštruktúry priamo vo Vašej firme.


       Podstatné výhody a vlastnosti E-Commerce systému.


      Na adrese b2b.wing.sk si môžete prezrieť, ako je E-Commerce organizovaný. Pozor, ako anonymnému návštevníkovi Vám bude ponúknuté programové menu iba so základnými funkciami. Softvér však obsahuje Help, ktorý objasňuje základy jeho používania. S pomocou helpu je si môžete vytvoriť vlastný obchod, katalóg produktov a tak bez akéhokoľvek poplatku za registráciu využívať jeho plnú funkcionalitu počas skúšobnej doby.


       Vstúpte do E-Commerce systému.


      Pretože ide o vlastný vývoj firmy WinG, je možné dohodnúť individuálne úpravy softvéru a prakticky “ušiť” softvér na mieru. Taktiež je možné dohodnúť prepojenie E-Commerce s informačným systémom zákazníka.


      Ceny E-Commerce sú koncipované tak, aby bolo možné vypočítať celkovú cenu softvéru podľa toho, koľko vlastných stredísk/pobočiek firma plánuje navzájom prepojiť. Samozrejme, takto vykalkulovaná cena závisí od konkrétneho zámeru a požiadaviek každej firmy. Cenník E-Commerce je k nahliadnutiu vo WinG obchode.


      Každý klient môže svoj obchod spolu s katalógom pripnúť ku vlastnej web-stránke, pričom vstup do obchodu, resp. katalógu produktov cez web-stránku môže byť realizovaný cez celý rad prístupových bodov (na jeden klik). Zo zaujímavejších projektov využívania služieb E-Commerce sú k nahliadnutiu:


      GALAXY SPORT :

shop.rossignol.sk

      VIPO :

www.vipo.sk